Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Transformers 2 the game-feltel...

Blacky007 kérdése:

Transformers 2 the game-feltelepitettem, elindul de megál (részletek lejebb a mellékeletnél) segitenétek?

Figyelt kérdés
használtam hozá razor crack et de ha elinditom jönek a gyártok meg minden turo és utána ijes jogi micsoda (gondolom) és ott megakad nem csinál semit a gép nem fagy le csak megál a game mért van ez és hogy lehet orvosolni?
2011. szept. 5. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég homályos ahogy leírtad. Próbáld kicsit konkrétabban leírni a jelenséget!

A rendszerkövetelményeid megvannak?

2011. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, ellenöriztem

régebben is megvolt a játék és akor ment csak nem akart menteniés egy küldinél mindig beakadt a kép ( hang ment) ezért letöröltem és letöltöttem más helyrö és ugyanugy telepitettem meg minden de most elinditom bejönek a készitök (de másr a hátéhang akad) és amikor jön ijen jogi valami(a menü elött)beakad de a gép nem fagy le nem tom mi a baj??

és kösz hogy irtál remélem most részleteseb :D

2011. szept. 6. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, próbáld meg feltelepíteni egy másik gépre. Ha ott se megy, töltsd le egy harmadik helyről, ha megy a játék, a Te gépednél lesz valami probléma. Így látatlanban hirtelen jobb ötletem nincs.
2011. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. szept. 7. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!