Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megvettem a Gran Turismo...

Ha megvettem a Gran Turismo 5-t érdemes mellé megvenni még az NFS SHIFT 2-őt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a pénztárcád bírja, és tetszik, akkor vedd meg. Nincs annak a játéknak semmi baja, én sosem szoktam más véleménye alapján vásárolni. Persze elolvasgatok egy két cikket, meg véleményt, de ami nem építőjellegű, hanem csak lehúzó fröcsögés, afölött lapozni kell.
2011. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem erdemes. Es nem frocskolodok, hanem kemeny 50 Eurom banta hogy en ujonan megvettem a GT5 melle a limited edition-t (igen tudom, engem sikerult megetetni a Murcielago es Giuliettaval). Az elso heten tetszett es szorakoztato volt, de akarmennyire akartam szeretni, a GT5 egy sokkal jobb jatek. Egy nap ujra betettem a GT5-t es azota a Shift 2-t egyszer se vettem elo.
2011. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!