Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bioshock milyen játék félelmetes?

Bioshock milyen játék félelmetes?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem nagyon félelmetes volt (doom 3 kategoria nálam)

tehát nem is nagyon játszotam

amugy szép játék meg elvileg sok ujat hozot fel viszont elég gép igényes (jó mai gépeken jól kel futnia)

2011. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Jó játék,nagyon jó,szerintem egyel talán nem félelmetes,max. talán néha ijesztő egy kicsit.

Pedig még csak 14 éves vagyok,és kb. 12-13 évesen vittem végig,mindenféle szemrebbenés nélkül.

2011. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
sok jót hallottam róla, úgyhogy elhatároztam hogy végigviszem. nekem nagyon tetszett de valóban egyáltalán nem ijesztő, szóval nemfogod összeszarni magad fényes nappal :D éjjel azért ne játsz vele
2011. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szakalt ***** válasza:
86%

Bioshock 1-2 problema nelkul tobszor is vegig vittem, fel se tunkt hogy horror jatek.

A Dead Space 2-on sokat rohogtem, eleg szar horor jatek.

En az Amnesia: The Dark Descent-et ajanlom, delutan negykor vilagos szobaban mar be voltam szarva, nagyon fosatos jatek.

2011. szept. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!