Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assasin's Creed fanok Azio és...

Assasin's Creed fanok Azio és Altair között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem Altair-al játszottam az első résznél. A kettövel nem jétszottam. Most hogy megvan a Brotherhood észrevettem hogy Azio van benne. Miért lett váltás? Ezekszerint a második részben volt a főhös csere?
2011. szept. 7. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel többszáz év van a két sztori közt, jóhogy. de mindkettő Desmond őse, és kapcsolódik az egész assassin-templar sztorihoz.
2011. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég baj, hogy a 2-t kihagytad, pótold be! A Brotherhood konkrétan a közvetlen folytatása a 2-nek, annyira, közvetlen, hogy nagyon :) Ahol a 2 véget ér, percre pontosan ott folytatódik a Brotherhood. Mellesleg a 2 szerintem a legjobb eddig a szériában, a Brotherhoodot simán veri tartalomban (persze az is nagyon jó). Úgyhogy játszd ki a 2-t, és mindent meg fogsz tudni.
2011. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Trollololo ***** válasza:

Ezio Desmond őse, és Altair Ezio egyik őse :D a főhöscsere a 2 elején volt, de a revelationsben lehet játszani majd Ezioval és Altairral is :D


én is azt mondom hogy a 2-t pótold be :D


am.. Ezio és nem Azio

2011. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!