Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 alapjátékhoz töltöttem...

Negativ01 kérdése:

Sims 3 alapjátékhoz töltöttem le kellékeket (pl. :építési dolgok, ruhák stb. ) már fel is vannak telepítve, de a játékba sehol nem találom őket! Mit kell tennem, hogy használni tudjam őket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan tárgyakat töltöttél le,amikhez esetleg szükség van a többi kiegészítőre és az nincs telepítve,akkor szerintem azok nem is fognak.De ezeket mikor feltöltöd,az indítópanelon ki is jelzi.Ha nem ez a probléma,akkor nézd meg az indítópanelon,hogy tényleg fel van e töltve,mert nekem volt h sokat nem telepített,csak másodjára.

De ha sikerült a telepítés,akkor meg értelemszerűen a ruhákat a ruháknál,a kanapékat a kanapék között kell keresni.

Csak ezek jutottak eszembe.

2011. szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval ha azok a kellékek nincsenek benne az alapjátékban akkor le kell töltenem valamelyik kiegészítőjét és akkor már több dologgal tudok játszani?
2011. szept. 8. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Neeem,nagyon sok kellék,bútor,jármű működik az alapjátékkal.Több oldal feltünteti,hogy milyen kiegészítők szükségesek [link] például itt a kis ikonok.Nekem ha nem volt meg az a kiegészítő,akkor nem telepítette a tárgyat,házat,bútort.

De lehet hogy egy frissítésre van szükséged,bár nem tudom vett,vagy letöltött játékról van e szó,mert ha letöltött és frissíted,akkor ki fogja írni,hogy crackelt játék.Ha nem,akkor frissítsd az indítópanelon.Ezért is jó,ha vannak kiegészítőid,mert azok telepítése közben automatikusan frissíti a játékot és utána tudod crackelni.

2011. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Letöltött játék szóval nem lenne szerencsém a frissítéssel!de köszönöm a válaszod!
2011. szept. 29. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!