Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA 4 nem fut rendesen a...

A GTA 4 nem fut rendesen a Windows 7 operációs rendszeren. Miért van ez?

Figyelt kérdés

A gépem adatai:Laptopom van.Processzor Dual Core 2.7Ghz.Ram 8GB.Videókártya:Nvidia Geforce (2GB).

A Gta 4-ben a grafikával van a problémám,először is nem lehet a grafikát átállítani,letiltja azt a részt,semmit nem enged állítani a video beállításoknál.Másodszor meg a játékban teljesen kivehetetlen a grafikai megjelenítés,az utak szinte egybe vannak olvadva,a falak és különböző dolgok nem is láthatóak,egyszerűen nem élvezhető így.

Segítsetek mit csináljak,kérlek.


Ha felrakom a win xp prof-ot,akkor meg nem ismeri fel a 8GB Ram-omat,a win xp 64bit-es rendszert meg nem találom magyar nyelven.A Vistárol meg nagyon nincs jó véleményem.


Mit tegyek most???????????

Kérlek tanácsoljatok nekem valamit,vagy ajánljatok nekem egy odalt ahonnan le tudom húzni a win xp 64 bit rendszert magyar nyelven.


2011. szept. 8. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem Win 7 en jobban ment a GTA 4
2011. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mert az xp maximum 3GB ramot észlel!

feltetted a windows live accountot? az kell windows 7-re hozzá!

2011. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nincs fönt rajta a windows live account.De meg is keresem a neten és azonnal fel is rakom.Remélem úgy majd jobb lesz,és működik talán.Köszönöm.Majd írok hogy jobb lett-e.
2011. szept. 9. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!