Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem hajlandó csatlakozni...

Miért nem hajlandó csatlakozni az EA Online-hoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy eredeti Xbox 360 Slim 250GB-om, eredeti játékokkal. Megvan a Battlefield Bad Company 2, és rengeteg alkalommal, amikor elindítom, azt írja ki hogy nem tud csatlakozni az EA Online-hoz. Az Xbox nincsen flashelve, teljesen eredeti, illetve a játékaim is mind eredetiek, ezen felül az Xbox Live Gold előfizetésem is oridzsinál! Rengetegszer akarok multiplayerben játszani a BFBC2-vel, és legtöbbször egyszerűen képtelen csatlakozni a EA Online-hoz így nem tudok játszani sem! Én értek az ilyenekhez, de ez most már rajtam is kifogott, egyszerűen nincs rá magyarázat. Az internettel nincs baj, ugyanaz a net van 2 éve, VidaNet, SOHA nem szakadozik és mindig stabil! A routerünk szintén 2 éves, Cisco Linksys, kiválóan működik minden eszközzel! Ha ez nem lenne elég, LAN-nal is internetre kötöttem, SEMMI sem változott! Az xbox-xal nincs gond, mindig minden alkalommal tökéletesen csatlakozik a LIVE-ra és bejelentkezik! Ezeket mind megpróbáltam: Modem/Router újraindítása, Xbox újraindítása, lemez ki/be tétele, játék újratelepítése, lemez megtisztogatása, hálózat újrakonfigurálása (le majd visszacsatlakozok a routerre/ki és bedugni a LAN-t), játék újraindítása, LIVE-ról ki/be jelentkezés....EYGSZERŰEN MINDENT KIPRÓBÁPTAM AMI LEHETSÉGES ÉS AKKOR SEM MEGY!!!! Pedig minden jel arra mutat hogy semmi sem akadályozza ezt (mindig felcsatlakozik LIVE-ra!)! Egyébként a játék pár hetes, szemépyesen vettem egy szaküzletben, eddig ment, csak most balhézik, szóval biztos hogy nem ezekkel van a gond, egyébként is, amióta ment, azóta sehol semmit nem állítottam át! Egyszerűen komolyan mindent megpróbáltam de már 2 napja hogy folyamatosan ezt csinálja (az utóbbi időkben is balhézott ugyanígy de akkor mindig segített valami az előbb felsoroltakból!) Ést ezt eddig is véletlenszerűen csinálta! Néha hajlandó volt felcsatlakozni, néha nem!


MI A SZ*RT CSINÁLJAK B****G???? Bocsánat de kezdek k***a mérges lenni emiatt!!!


Köszönöm!


2011. szept. 8. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg! Ha ellen áll lógasd ki az ablakon!
2011. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem se mindig sikerül.:(
2011. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!