Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes 50 000 ft-ért úgy...

Érdemes 50 000 ft-ért úgy feltuningolni a számítógépet, hogy a legújabb játékok is futnak rajta?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen gépről van szó.
2011. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Gta San Andreas tökéletesen megy, de a Call of duty 1 nem
2011. szept. 8. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:

az elég érdekes :D

ez kb most olyan volt, hogy 1 koktélt eltudsz készíteni, de limonádét nem..

kérdésedre a válasz szerintem megéri, mert 1 új nomrális gép is 100nál kezdődik, ha pc boltba összerakatsz egyet, másrészt nem csak játékokhoz kell manapság erős gép. ittvannak a HD videók, filmet, blu-ray filmek és a többi.

2011. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nem ddr3as foglalatú ramok és pci-e foglalatú videókártya kell(enek) bele akkor felesleges...
2011. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát apa a CoD1 nem egy mai eresztés, lassan 8 éves játék, de a San Andreas is 7. Ahhoz több fog kelleni szerintem 50.000-nél, hogy a legújabbak normálisan fussanak. 50.000-ből veszel maximum 2 cuccot a géphez. Jó lenne tudni mi a pontos konfig. Alaplap, videókártya, proci, memória?
2011. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én 50.000-ből lehet inkább konzolt vennék amúgy a helyedben, ha jó a monitorod vagy van egy jó TV-tek. Ha kalózkodni akarsz, akkor megoldható, de azzal nem lesz gond, hogy most fut-e a játék, vagy sem. Kérdés mennyire vagy játékos ember, minden játékkal játszol, vagy évente 3 játékot megnézel.
2011. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van xboxom, de pc-re több játék jelenik meg.
2011. szept. 8. 23:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben, sok a konzol ekszkluzív. Meg nagyjából ugyanaz a felhozatal boxra mint konzolra, kivéve a konzol vagy pc specifikus játékokat. De akkor azt írd le, milyen géped van most. Hogy lássuk mi az ami csere, mi az ami nem.
2011. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!