Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a szerepjátékoso...

Mit gondoltok a szerepjátékosokról / szerepjátékokról?

Figyelt kérdés
Nem a szexuális szerepjátékra gondolok, hanem az "asztali" szerepjátékra (rpg, vagy hogy hívják azt...). Magyarul leül néhány ember, és varázslós, lovagos történetet játszanak el órákon keresztül, felnőtt vagy középsulis létükre. Várom játékosok és külsősök véleményét is egyaránt.
2009. ápr. 21. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

MMORPG és RPG fan létemre,elmondom mi a véleményem:

A szerepjátékok a legjobbak :D Akik nem játszottak még soha ilyennel,azt is megfogja egy pár perc alatt!(Pl. én először utáltam a wowot,kellett 10 perc és máris tudtam az összes boss nevét és a kedvenc játékom lett.)Persze a való világban is ugyanúgy jó a szerepjáték :D

2009. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem, mert szükséges hozzá a fantázia nagyon amit amúgy is szeretek használni, jó beleélni magamat pl egy vámpír vagy druida szerepébe ( mostanában legtöbbet játszottt karakterem egy vérfarkas sámán :)

jó hogy összülünk sokan és sokat nevetünk, meg hüylülünk mikozben megoldjuk a történet rejtélyeit :)

És még azt mondom mellé, hogy van aki a drogokhoz, alkoholhoz menekül a világ elől, mi szerepjátékosok a fantasy-ba, sci-fi-be és néha horrorba, kevésbé ártalmas szerintem :)

rpg-s csaj/22

2009. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek játszani, jó kikapcsolódás. Sajnos mostanában viszont nem sokszor jön össze. Felnőttünk, dolgozunk, barátnőzünk, nem ér rá senki. Kalandot írni sincs az embernek ideje.


De szvsz sokkal jobb, ha egy tizenéves ezt csinálja, mintha szerencsejátékozna vagy inna.

2009. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A legjobb szórakozás a világon :)


Sajnos ritkán van idő rendesen összeülni, hiszen egy jó játék napokig is eltarthat, de megéri. ^^


L/20

2009. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A JÓ szerepjátékok (Mmorpg-k) azok naon jóóók,sőt ha valaki veszi a fáradságot és egy rendes játékot összedob arra még IGAZI pénztis befizetnék :P de a szarabb igénytelenebb (morpg-k) azok szarak...kis,,jelmagyarázat":mmorpg:massive m ultiplayer online (rpg=mászkálós,életet alakítós) játék = Jó többszemélyes online játszhtó rpg játék (pl:WOW,Cabal) és a morpg:multiplayer online rpg= általában 10-20 szintig játszható de egy idő után kur*vauncsi (pl:Metin2....anál nincs szarabb).Azt ajánlomPRÓBÁLD KI de ne a metin 2-t mert az kiba*zott sza*r képességhiány mitt XD
2010. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én imádom a szerepjátékokat, bár leginkább star Wars témában és a neten szerepezek. Tulajdonképp élvezem, mert nagyon jól ismerem a karakteremet, és így tudok reagálni a különböző szituációkra. Persze fantázia is szükséges hozzá, ahogy fentebb említették.

L/13

2011. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!