Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok realmot...

ANalDROID kérdése:

Miért nem tudok realmot váltani? (wow)

Figyelt kérdés
Beírtam a realmlistbe amit kellett mégis ugyanazon a szerón maradtam. mit csináljak h másik szeróra meheseek?
2011. szept. 9. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A realm és a szerver nem egészen ugyan az.Relmlistbe a szerver címét kell írni ahova bejelentkezel és ahol a realmok vannak.Realmot pedig játékban lehet váltani a szerveren.


Amikor be lépsz a WoW-ba és ki rakja azt a karit amivel utoljára játszottál,jobb oldalon a karakter választó ablakban ott van hogy Change Realm.Oda kell rá menni.Ott vannak a realmok.


Csak akkor kell a realmlistbe kotorászni ha tört szerveren játszol,ki kell törölni mindent és be kell írni hogy

set realmlist szerver login címe


Semmi más ne legyen be írva csak ez.És ez után az adott szerverhez csatlakozol amit meg adtál a realmlist-ben.

Realmot pedig a játékban lehet változtatni ha rá mész hogy "change realm" a karakter választó ablakban

2011. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hello én elég kezdő WoW-os vagyok és azt szeretném kérdezni, hogy hogy tudok az egyik szerórol másikra menni? tört szerón játszok jelenleg a tauri-n de átmennék a molten-re akkor mit kell csinálnom átirom a az ip-jét mint amikor feltelepítettem és akkor autamatán oda csatlakozik? köszi előre is.
2011. okt. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 wattaduck válasza:
Én már wowozok egy ideje és találkoztam már olyan tört szeróval ami olyan szinten pofátlan (gonzy), hogy miután egyszer beírtad a realmlistbe, majd bejelentkeztél, azután hiába írtad át a realmlistet, pl teljesen üres volt az egész és még úgy is a gonzyra dobott fel szóval... undorító.
2015. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!