Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudnék megtanulni jól...

Hogy tudnék megtanulni jól sakkozni?

Figyelt kérdés
A lépéseket ismerem, de ezzel ki is merült a tudományom.
2011. szept. 12. 17:39
 1/3 anonim válasza:

remélem elolvasod a válaszomat


nem vagyok profi de hobbi szinten jól nyomom


1-ös korom óta tudok sakkozni de párhónapig kbé ugyanazon szinten voltam aztán gametwist.hu/comon regeltem kikaptam mint sz.r azután fogtam letöltöttem egy sakk-könyvet és nyitásokat meg néztem és sokat játszok és most már jól megy aránylag az én kezdésem általába e-e4 g1-f3 b1-c3 de akarsz regelj azon az oldalon és meg adom email címem és játszhatunk

2011. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sokat gyakorolsz tanulsz sok elméletet és nem csak a megnyitásokat az a legnagyobb hiba ha valaki csak megnyitásokat tanul kell nézni kombinációkat is nézi, de legelőször a sakk alapelveit kell megtanulni ..... Amikor már megvannak az alapelvek jöhetnek a megnyitások, középjátékok és végjátékok nézése mind a 3 nagyon fontos!!! De a leges legfontosabb, hogy sokat gyakorolj főleg azért mert, ha megtanulsz valamit az még nem fog olyan jól menni azt gyakorolni kell meg mert azért tanulod meg, hogy jól sakkoz..... Még is a legfontosabb a sakk játék(sport) szeretete !!!!! Ja és tudni kell kikapni .... :D


16/F

2011. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a korod is számít. Minél idősebben kezded annál nehezebb. Én egy munkafüzet kitöltésével kezdtem.

Ma már versenysakkozó vagyok. :D Ha érdekel a munkafüzet, majd megkeresem a munkafüzet nevét és ide leírom.

2011. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!