Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft-Letöltés, regisztrál...

Minecraft-Letöltés, regisztrálás, megjelenés?

Figyelt kérdés

Szóval ez előfiezetős?

Multiplayer vagy egyedül kell játszani?

Sokan játszák?Nem kihalt?

Hol kell megvenni? Letölteni? Nem akarom torrenttel mert nem vagyok olyan én meg akarom venni de hogy és mikor jelenik meg vagy most is ha megveszem játszhatok?


2011. szept. 17. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

egyszer fizetsz érte utána a tied

lehet multiban is és egyedül

az hogy mennyien játsszák az a szervertől függ

minecraft.net-en kell megvenni, regisztrálsz, utánna megveszed, kell hozzá internetes bankszámla, ha nincs akkor megkéred egy ismerősödet hogy vegye meg

jelenleg béta fázisban van, de már játszhatsz vele, ha most veszed meg olcsóbb, és ha megjelenik a teljes, azt ingyen kapod

2011. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké de ha most megrendelem akkor hogy kapom meg? Kihozzák csomagban vagy kapok egy linket ahol letölthetem vagy hogy van ez?
2011. szept. 17. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, miután megvetted, letöltöd a minecraft launcherét, ott beírod a felhasználónevedet és a jelszavadat, megvárod amíg frissíti utána játszhatsz is vele
2011. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De anyám nem akarja megvenni mert azt mondja olyat nem vesz ami még nincs kész,nem fog azért fizetni hogy lehet nem is megy és keressek normális játékot ami megy is,mert lehet az nem fog,meg hogy ha béta akkor sz*r,és olyanokat nem vesz.


Hogy mondjam el neki mert nem érti meg sehogyse

2011. szept. 17. 18:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy kipróbáltam a weboldalon azt a classicot és totál akadt,kb 2fps el ment... normális is igy fog menni? akkor nem veszem meg
2011. szept. 17. 18:19
 6/8 anonim ***** válasza:
nem nagy gépigényű de a memoriát zabálja
2011. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó de akkor is ugy fog akadni?
2011. szept. 18. 09:40
 8/8 anonim ***** válasza:
igen úgy fog akadni. sőt még jobban mivel a classicban nincsen craft meg állat meg egyéb más szóval a gépeden diavetítés lesz! ha nem akarod megvenni akkor vedd meg a gta4-et annak sokkal jobb a gépigénye és rohadt jó játék. azt a csomagfutár hozza ki. de én megnézném a gépigényét nehogy meglepetés érjen!
2011. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!