Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem képesek egyesek...

Miért nem képesek egyesek felogni, hogy a játékélményt nem a grafikán múlik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem se :)

ott van pl a Final Fantasy 7., irtó régi játék, még régibb grafikával, de imádom magát a játékot és a történetét :)

2011. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jó kérdés bár tény hogy sok játéknál az adja az élményt hogy nagyon szép a grafika, de vannak isten játékok grafika nélkül :))
2011. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
óó mennyit játszottam a Stunts című autós játékkal..nagyon elvoltam vele.:D
2011. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert az emberek fejébe ezt verték bele hogy minél jobb a grafika annál jobb a játék. Hogy miért? Mert csak így tudják eladni az újabb játékokat. Ja akkor meg miért kell állandóan jobb és jobb grafikájú játékokat kiadni, kérdezhetné valaki. A válasz: mert a hardvergyártóknak is meg kell élniük valamiből, és hát ki venné az újabb és nagyobb teljesítményű videó- és memóriakártyákat stb. ha nem kéne egyik hiperszuper vadiúj játékhoz sem...
2011. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt mondanám,hogy is-is. Van ezeregy játék, ami a minimális grafika ellenére is hatalmas. Pl. wolfenstein 3d. Valamelyikhez viszont tényleg kell a minőség, mert így méginkább megadja a hangulatát, kevésbé ijedek meg egy pixelszörnytől, mint egy olyantól, ami szinte "kimászik" a monitorból.
2011. szept. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minecraftnak is ratyi a grafikája,mégis überszuper játék,és már tobb millióan megvették
2011. szept. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaja, az osztálytársaim is, *Kényes hang* Jaaaaj, én nem játszok azzal a szarral, azzal az ovis játékkal (Ezzel a minecraftra céloz)... Ugyanis így nem élethetű ááááhhh *Kényes hang befejez*...
2011. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lol.:D

Amúgy meg egy ilyen gyengébb grafikájú játékon,sokkal élvezetesebb játszani,mint aminek olyan grafikája van mint pl.a GTA 4-nek.

2011. szept. 20. 21:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg ma már kultuszjátékok sem születnek, mert nincs olyan jó :D Sajnos a mai világban már erre van kereslet, pedig olyan gyengék a mai játékok, aki szép grafikát akar nézzen animációs filmet szerintem!
2011. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!