Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Darkorbit botot hol tudom...

Darkorbit botot hol tudom letölteni?

Figyelt kérdés
Uridium gyüjtő kéne.
2011. szept. 18. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélem sehonnan. Vagy ha igen remélem tele van vírussal. Akik cheaterek szívjanak.
2011. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen véletlenül nem kaposváron tanulsz?XDD
2011. szept. 18. 18:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen én is ugyanugy osztom a véleményedet Csak kiváncsi vagyok hogy mégis hogy működik amugymeg kissé ideges vagyok mert sinám feltörtek egy olyan jelszót ami 13 betüs volt ... szóval ... és ezek a kedves emberek nem b*sznak segíteni visszaszerezni
2011. szept. 18. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Bosszú az bosszú. Akkor segítek :D.


Nem kaposvári vagyok hanem miskolci :)


A youtubeon sok ilyen urídium gyűjtő van. Keress párat, töltsd le, csinálj egy "próbakarit" amin kipróbálhatod és ha műlködik akkor mehet a másik karidra is. De ha elkapnak akkor valamilyen captcha-t kell beírni és ha nem tudod 1 hét karieltiltás ha 2.jára elkapnak 1 héten belül nagyobb büntetés ha 1 héten túl ugyanaz a büntetés mint az 1.-nél

2011. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a boxybotot hallottam. hogy elméletileg ingyenes. de én még nem találtam botot. Felesleges met előbb utóbb biztos elkapnak. úgy hogy ismeek olyanokat akik már hackeltek, botoztak de mindíg lebuktak.
2014. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!