Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem és kiírtam dvd-re...

Letöltöttem és kiírtam dvd-re a Just Dance 2-t, de a wii nem tudja beolvasni a lemezt. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 12:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
vagy ki kéne csippeltetni? Azt hol és mennyiért lehet?
2011. szept. 18. 12:48
 2/13 anonim válasza:

Softmoddold meg és NeoGammával már menni fog.Ha wii-d nem fehér akkor viszont esélyed sincs mert abban más a dvd olvasó és az nem viszi a másoltakat.Viszont ha fehér a wii-d és akkor vetted amikor kijött a Wii Sports Resort vagy mégkésőbb abban is az újfajta olvasó van.


Ha újfajta az olvasód akkor írj ki ide és leírom hogy hogy lehet pendrive-ról vagy usb-s winchesterről megcsinálni hogy menjenek a játékok.

2011. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ


fehér és újfajta a wii-m, a wii sportot hozzá is kaptam :)

2011. szept. 20. 17:24
 4/13 A kérdező kommentje:

akkor leírnád hogyan tudnám megcsinálni?

1 G-s pendrive-om van, az elég?

2011. szept. 20. 17:25
 5/13 anonim válasza:

Az a lényeg hogy legyen meg iso-ban a játék.Wii Backup Manager-el kitudod szedni a felesleges cuccokat a játékból és van hogy egy 1 dvd-s játék 50 megát foglal.Viszont nekem megvan a Just Dance 2 Summer Party vagy mifene és az 1,5 gigát foglal szóval szerintem a JD2 többet mert abban több szám van.


A softmoddoláshoz is kell segítség?


Ha erre válaszolsz akkor adok minden programhoz linket meg elmagyarázom hogy mit kell csinálni lépésről lépésre.

2011. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Bocs nem olvastam végig a válaszod.Akkor egy negyed órán belül csinálok egy leírást.
2011. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát kéne segítség, nem igazából értek ezekhez a dolgokhoz.. :)

Amugy ugyanígy jártam a Sims 3-al is, azt se vitte a wii.

2011. szept. 20. 17:40
 8/13 anonim válasza:

Na,szóval kell hozzá ez a program,ezzel csinálod a softmoddolást: [link]


Ez meg a Backup manager amiről előbb írtam: [link]


Ha feltetted a ModMii-t,indítsd el,amikor kéri írd be hogy "I agree" és nyomd meg a w-t (ha megnyomtál egy betűt utána nyomj entert,mert lusta vagyok kiírni mindenhova) ha betöltötte a menüt.


Ezután y.


Ezután kéri hogy milyen rendszered van rajta és írd be.(ha nem tudod ez a videó segít: http://www.youtube.com/watch?v=-HxmNHl5cKA&feature=player_em..


Ezután E-t nyomj ha Mo-n vetted a Wii-t.


Ezután írd be hogy "BOMB".


Megnyit egy oldalt,és be kell írni a Mac Adress-edet.(Kapcsold be a wii-d kattints a wii gombra,ott a Wii settings,ott az Internet,és azon belül a console information-be írja).NE legyen kipipálva Bundle the HackMii Installer for me! és írd be amit kér és kattints a két lehetőség közül valamelyikre.


Ezzel letölt egy tömörített fájlt amit másolj egy SD kártyára és tedd be a Wii-dbe.


Ezután menj vissza a ModMii-be nyomj entert,és utána egy betűt és entert.


Írd be a 4.3-at.


Ezután az A betűt.


Ezután Y betűt.


Ezután N betűt.


Ezután Y betűt.


Ezután 1-es számot.


Ezután megint az 1.


Ezután írd be hogy USB.


Ezután Y-t írd be.


Ezután írd be ezt:C:\modmii\sd


Ezután:C:\modmii\usb


Ezután Y és letölti a cuccokat amik kellenek.


Amik az usb mappában vannak másold pendrive-ra,amik az sd-ben azokat meg az sd kártyára.


Ha ezekkel kész vagy akkor megint írj mert még csak most jön a neheze.

2011. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi


a wii-t Skóciába vettem.

2011. szept. 20. 17:59
 10/13 A kérdező kommentje:
amikor az elején írogatom be hogy I agree - mindig ugyanezt kéri: Enter Selection Here, a w-t is megnyomtam de akkor is..
2011. szept. 20. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!