Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen RP hack van League of...

Milyen RP hack van League of Legends-hez ha van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 16:10
1 2
 11/16 mateusz101 válasza:
Ja és igen nekem működött már 3szor is szóval már 150.000 Rp-t sikerült összeszereznem. Egyébként a hack készítői létrehoztak egy facebook oldalt : [link] Egy úgynevezett nyereményjátékot indítottak a több megtekintésért, és hogy híresebb legyen a csalás. Ha megosztod 5 helyen az oldalt és kiírod a végén kommentbe ( a facebook oldalra amit linkeltem) hogy ,,Minden lépést teljesítettem'' (angol,német,lengyel,török és még néhány nyelven is ki lehet írni mert értik) akkor van egy kis esély hogy te legyél a kisorsolt és megszerezd a főnyereményt. Az oldalon minden infót megtalálsz onnan szedtem énis ezt amit most ide írtam.
2013. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 mateusz101 válasza:
Skin hacket tudok adni ami 100% hogy működik, és minen patchnél. Egy 30-as league of legends-es karira cserélem el vagy ajánlatot várok.
2013. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Van müködő hack 10esre felhúzod a karid utána kéri a summoner neved és elküldi az 1000 rp t de ha nem adja ki rögtön akkor megcsinálsz még1et és meglesz..

Nekem müködött most van blood lord vladimirem és Foxfire Ahrim!!! Ha érdekel írj egy levelet és elküldöm privátban!

2013. okt. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 ΨPOSZEIDON[HUN]Ψ ***** válasza:

utolsó válasszoló!


Ezt amit válasszoltál már legalább 4 kérdésben láttam válaszként O.o

2014. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ez nekem müködött: https://www.youtube.com/watch?v=toUjO73XHlg

Hozzászólásokban az elsőt töltsd le!

2015. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez müködik!data.hu/get/8552858/RP_HACK.exe
2015. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!