Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pár kérdés a Nintendo DS-sel...

Pár kérdés a Nintendo DS-sel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Először is, futtathatók rajta GameBoy Advance (vagy akár régebbi GameBoy) konzolra kiadott játékok? Ha igen, hogy? Mindegyik képes erre? Ha nem, akkor melyik az, amelyik igen? Csak olyan DS-t tervezek vásárolni, amelyiken lehet játszani GBA játékokat is (ha egyáltalán van ilyen, bár én úgy hallottam, hogy igen).


A másik lényeges terület ami mellett nem szeretnék elsiklani, azok a mindenféle kártyák. R4, Acekard, a fene se tudja mik vannak még. Ezek mire valók? Csak a warezhez, vagy van más szerepük is? És ha már itt tartunk: bár az eredeti játékok híve vagyok, létezik egyáltalán erre a konzolra warez?


És még egy utolsó, butaságnak hangzó kérdés, de mivel nekem gyakorlatilag semmiféle konzolom nem volt soha, a jó öreg sárga kazettákon kívül. Ugye nem csak egy játék mentését képes tárolni a konzol?


Köszönöm szépen a válaszokat előre is!


2011. szept. 20. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A sima Nintendo DS és a Nintendo DS Lite-al működik a GameBoy Advance játék, az újabb Nintendo DSi/i XL már nem képes futtatni. R4 az warezkártya, semmi másra nem alkalmazható, de a mostan kapható Nintendo DS-ekben van egy Update ami ezeket detektálja és kiiktatja, szóval ilyet nem is érdemes venni. Létezik egyébként erre is warez, de ezen a konzolon nem szeretek erről beszélni, túlzottan szeretem az én Nintendo-m:-) A Nintendo DS és a Lite mentéseken kívül úgy tudom még ha veszel hozzá böngésző kártyát arra tudod használni, a DSi/i XL-ben akár képekre, játékok letöltésére is lehet használni a DSi Ware-ról.

2011. szept. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Tehát azt mondod, hogy a DS Lite-on mennek a GBA-játékok, de a kártyákat is lehet vele használni? Mert tudtommal azokból "új" nincsen, csak használtan lehet őket kapni (mondjuk mindenképp használtat szeretnék, szűk pénztárca miatt:)).
2011. szept. 21. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen működnek:-) A DS Lite-ban az érintőképernyő oldala "déli részén" van egy kis tok, azt kell kivenni és abba kell belerakni a GBA játékot majd vissza kell rakni a tokot, ekkor a megnyíló menüben középett kimutassa a nevét, tapints rá a tollal és indul is:-)
2011. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet!:) Ment a pontozás mindkét válaszodra!
2011. szept. 21. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi! Sok sikert és jó szórakozást kívánok hozzá!:-)
2011. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!