Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megoldhatom e máshogy is ezt...

Márijó666 kérdése:

Megoldhatom e máshogy is ezt a problémát az Xbox360-omnál?

Figyelt kérdés
Leszedtem és kiírtam egy Xbox Classic játékot.)Nevezetesen a Stubbs the Zombie-t) A lemezt be is ismeri az Xbox 360-om de amikor elindítaná a játékot kidobja azt az üzenetet hogy az Original Xbox játékok lejátszásához szükségem van egy Xbox 360 hard drive-ra (Xbox 360 HDD)! De azt nem értem hogy akkor az Xbox 360-as játékokhoz miért nem kér HDD-t?? A lényeg az lenne hogy esetleg van e rá mód hogy hard drive nélkül is futtathassam az Xbox classic játékokat vagy muzsály vennem egy HDD-t! A válaszokat előre is köszönöm!
2011. szept. 22. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom nincs. HDD-t meg azért kell venni mert ( nagy felfedezés következik) nem Xbox 360-ra vna a játék hanem sima Xbox-ra.
2011. szept. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt én is felfogtam de csak 3 napja van meg az Xboxom és (nagy felfedezés következik) ebből kifolyólag még nem sokat tudok róluk! Épp ezért kérdeztem meg! Mostmár azt is tudom hogy az is számít hogy a játék mire készüllt! Csak azért felltételeztem hogy nem számít és vinni foglya mert a ps1 és a ps2-nél ez egyálltalán nem számít mint tudjuk! De egyébként köszönöm a választ!
2011. szept. 22. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!