Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft fpslag probléma?

Minecraft fpslag probléma?

Figyelt kérdés

Asztali gépemen teljesen élvezhetően, lagmentesen fut a játék, kb 3-4 éves konfigon (amd dual core 5200+ , nV Geforce 9500GT, 2gb ram) (kb 1 éves már az oprendszer rajta)


Teljesen ugyanaz a játékverzió (konkrétan átmásoltam gépről laptopra) már átlag 10 fps-el fut (SB-es core i3, 4gb ram, nV gt540m) és 1 hetes az oprendszer rajta..


Mi a megoldás tehát, hogy laptopon is rendesen fusson, hisz teljesítményileg többszöröse az asztalinak, és a játék az utolsó bit-ig ugyan az.


2011. szept. 24. 12:47
 1/1 anonim válasza:

hát erre nem tudom a válasz de próbáld meg ezzel: http://www.youtube.com/watch?v=Kk2AXRgsso0

nézd végig hátha javul nekem 15fps-röl felvitte 50-100 ra

u.i:bocsi ha a linket nem tudtam jól beirni de néha s*arakszik a gépem és nem másol jól

2012. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!