Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud segiteni? Xbox360

Valaki tud segiteni? Xbox360

Figyelt kérdés
Hogyan tudok kapcsolódni a Xbox live-ra ?vagy h csatlakoztassam a netet az xbox-hoz?
2011. szept. 29. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudtommal sehogy, Magyarországon nem működik!
2011. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ahha.köszi
2011. szept. 29. 15:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi?? De van és működik. Mivel én még 5m közelébe nem voltam xboxnak így abban nem tudok segíteni, hogy hogyan, de működik. Miért nem nézed meg az oldalukon a GY.I.K.-et?
2011. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

oké.megnézem de lenne még egy kérdésem.


[link]


EZEN AZ OLDALON AKAROM LETÖLTENI A FRISSÉTÉST(ANGOLUL VAN AZ ÚTMITATÓ)EZÉRT A FORDÍTOBA BEMÁSOLTAM ÉS AZT ÍRTA A VÉGÉN H HELYEZZEM BE AZ EREDETI LEMEZT ÉS JÁTSZHATOK IS:


SZÓVAL MÁSOLT LEMEZT NEM VISZ?

2011. szept. 29. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:

le sem írtad, hogy flashelt a boxod. másrészt: "h csatlakoztassam a netet az xbox-hoz?" tudod, amivel működnek a NEM WIFIS számítógépek még az "őskorból", mert ma minden laptop wifis, az az ETHERNET kábel... azzal szépen összedugod a routered vagy a modemed, attól függ mid van, ha mindkettő, értelemszerűen a routerbe. és hozzákapcsolódsz a live-hoz.


baráti jótanács: ne csináld mert rossz esetben: letiltja a géped liveról örökre, a HDD-t letiltja és "ki-flasheli" azaz hatástalanítja a flashelést. (megváltoztatja a géped FW számát) JÓ ESETBEN, CSAK AZ UTÓBBI, SZÓVAL MEHETSZ ÚJRAFLASHELTETNI.


1. válaszoló: van Magyarországon LIVE, még ha jól emlékszem tavaly augsztus felé vezették be.

2011. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi..
2011. szept. 29. 18:31
 7/12 A kérdező kommentje:
egyébként nincs ki flashel-ve
2011. szept. 29. 18:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne frissítsd!!!! Az szándékosan vírusos.... Viheted szerelőhöz aztán a gépedet és 8000ért javítják meg..
2011. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és ha elviszem szervízbe akkor kb.mennyibe kerül a javítása?
2011. szept. 30. 10:16
 10/12 A kérdező kommentje:
arra gondoltam hogyha nme töltöm le a frissítés akkor mennyiért csinálják meg??.
2011. szept. 30. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!