Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baj a gepemmel es mit...

Mi a baj a gepemmel es mit tegyek?

Figyelt kérdés
Körül belül madjdnem másfél éve egy új gépet vettem és olyan fél éve torrenttel töltök le játékokat (tudom hogy "bűnös" vagyok de na) és egy ideig ment is a dolog de egyszer csak kezdtek lefagyni a játkok(pl megszerettem a Minecraftot es 5 percenként lefagyott). Elvittük javitóba és valami memória gondokat emlitettek de szó szerint csak ennyit utána ugyancsak lefagyott és ugyan oda vittük és azzal vádoltak hogy én sikertelenül windowsot akartam telepiteni(a gép ok nélkül fagyott amikor akart játékoknal még inkább) és ujrarakták a windowsot ami elég sokba kerül de valamelyik nap megpróbáltam online-on játszani (a googleba beirtam M.play online) be is töltött mindent és egyszer csak pukk megállott. A tegnap ok nélkül (csak böngésztem) megint. Mit tegyek mert megőrülök ?
2011. szept. 30. 17:41
 1/4 A kérdező kommentje:

ja es lassan kimegy a garanciabol es azok a hulyek akitol vettem fogadok pontos valaszt a szerencsetlen jo magamnak addig nem fognak adni. Most menjek verjem ki a hisztit?

A multok le sem toltottem(valamiket azert letoltott a bin mappat a roamingba) a Minecraftot es lefagyott onlinen.

2011. szept. 30. 17:45
 2/4 A kérdező kommentje:
ui multkor
2011. szept. 30. 17:45
 3/4 A kérdező kommentje:
ja es a lefagyas utan annyi hibauzenetet ad amennyi csak letezik( ctrl alt delet,kek hibauzenet,stb) szoval sokat
2011. szept. 30. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem tegyél valami jó vírusírtót a gépedre (többet is lehet) és csinálj teljes rendszervizsgálatot.

Bekapcsoláskor ezt mindig csináld: Egyszerre nyomd meg a billentyűzeten a 'windows jel + r' billentyűkombinációt, oda írd be ezt: CHKDSK és nyomj ENTERT!!!

2011. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!