Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Vindictus miért akar mindená...

A Vindictus miért akar mindenáron rendszergazdai jogot a futtatáshoz?

Figyelt kérdés

Windows 7-et használok és biztonsági okokból 2 felhasználói fiók van a gépemen,egy rendszergazda és egy normál felhasználó.A normál felhasználói fiókot használom és ha el akarom indítani a Vindictus-t,akkor az rendszergazdai jogot kér de nem értem miért.A jogosultságoknál beállítottam hogy a normál felhasználó fiókomnak (is) joga van futtatni,módosítani a játékot,és a játék tulajdonosának is a normál felhasználói fiókot állítottam be,eredetileg a rendszergazda volt.De mégis rendszergazdai jogokat kér miért?


Hogy lehetne ezt megoldani?

Rendszergazdaként semmilyen körülmények között nem akarom futtatni,ha tud valaki segítsen.


Előre is köszönöm.


2011. szept. 30. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Akor ne játsz vele

ha tul sok jogot adsz rá tök mindegy rendszergzdával is futathatnád

.

online klienses játékoknak ma már rendszergazdai jogokal biró felhasználó szükséges

mindegyiknek

ez töb okból,let szükséges

szóval ha virus irtóval lefutatad és nem talált akor ne agódj

ha nagyon akodsz

sandbox ba futasd

2011. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Arra már én is rájöttem hogy egyszerűen kötelező rendszergazdaként futtatni,bármit állít be az ember.


Azért az nem teljesen igaz ha túl sok jogot adok a felhasználónak erre akkor ugyan az mintha rendszergazdaként futtatnám.

Ha rendszergazdaként futtatnám,akkor a Vindictus bármit megtehet bármivel gyakorlatilag.Ha viszont a normál felhasználónak engedélyezem hogy bármit megtehet a Vindictussal attól még a Vindictusnak nincs semmivel több jogköre és a felhasználónak is csak a Vindictus-ra van több.


De mindegy mert sehogy nem lehet futtatni csak és kizárólag rendszergazdaként és már nem játszok vele.


Még egyszer kösz.

2011. nov. 26. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!