Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hy nekem abbankéne segítség...

Hy nekem abbankéne segítség hogy van egy játék az a neve hogy minecraft és csináltam szervert de nem lehet plugint beletenni :S valaki help!?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, ajánlom a minecraftwiki.net-et, megfogod találni amit keresel. Én még nem próbáltam szervert csinálni, de wiki-n minden rajta van, ez is fentlesz.
2011. szept. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi amit mondtál de nekem nem jó mert nekem tört játékom van és már próbáltam és nem megy :(
2011. okt. 1. 14:28
 3/4 Domcy válasza:
A minecraft.net-ről a server.jar-t kell és nem a .exe-t akkor lehet bemodolni
2013. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 XaNoX válasza:

A minecraft.net -es azért nem jó mert az csak arra van hogy barátokkal játsz plugin nélkül.Tudom javasolni a [link] -ot vagy az http://infinity hosting/ -ot ( Az utóbbi fizetős összesen 770.- + minemarket -et igényelhetsz (ingyen)[minemarket = a többi játékos vehet rangot vagy más cuccokat, de csak náluk hostolt szerverekhez])


A bukkit -os szerverhez alapvető pluginok:

-Essentials (ezzel rakhatsz le spawnt és warpokat)

[link]


-Essentials Group Manager (ez azt segíti hogy rangokat készíts vagy szerkessz)

[link]


-Essentials Extra (ezt nem tudom mit tud de nyigodtan töltsd le magadnak ha kell vagy ha érdekel)

[link]


-WorldEdit (ezzel tudsz olyat csinálni hogy egy vár egyik tornát megépíted {bocsi nam tudom ezt megfogalmazni érthetően}[ www.youtube.com/watch?v=sjwQ6O50GNc ]

[link]

2014. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!