Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Multiplayer, hogyan...

Minecraft Multiplayer, hogyan kell csatlakozni egy szerverre?

Figyelt kérdés
Előszöris valaki adna egy olyan IP-t amelyik szerver még mindig megy? Aztán elmondaná hogy hogyan kell csatlakozni a szerverre? Kerestem a google-ban szervert, de amikor rákattintottam az Add server-re akkor oké, betettem, azt írja ki a szerver, hogy Can't resolve hostname. Szóval akkor egy IP-t légyszives és hogy hogyan kell rá csatlakozni? Segítséget előre is köszi!
2011. okt. 1. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor rámész az add serverre akkor a legfelső sorban egy általad kiválasztott nevet kell megadni (pl. Béla szervere), az alsó sorba pedig a tényleg ip címet. Van egy nagyon jó szerver coldline a neve, sajnos még csak 1.7.3-as verzióban fut, de napok kérdése és át áll 1.8.1-re. A szerverre jelentkezni kell, de itt megtalálsz mindent, hogy mit hogyan: [link]
2011. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!