Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezen a laptopon milyen játékok...

Ezen a laptopon milyen játékok futnának jó minőségben?

Figyelt kérdés

[link]


Jobban kitérnék a Mafia 2-re


2011. okt. 1. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy el fog docogni minimumon a Mafia 2, de a 4250 nem igazan jatekokra lett kitalalva. Mondjuk regebbi jatekokkal elboldogul jol es meg ujak kozt is van egy par ami eldocog, de az ujabb jatekok nagyresze jatszhatatlan lesz(ha egyaltalan elindul).
2011. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát így finoman mondva majdnem az összes XD ez egy atomerőmű gec XD szedd le a gta iv-t az tuti ott fog futkosni a gépen :)
2011. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért hülyének se nézzetek. :D Azt, tudom hogy a gta 4 tuti nem futna rajta, a mafia2-ben bíztam, de nagyon nemis a játéra kell, csak néha :)
2011. okt. 1. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:

hát, utóbbi pár év játékai max low-on mennének, vagy még úgyis játszhatatlanok lennének, mafia 2 sztem szintén necces.


Nekem 8400M GS volt, a te karid is hasonló teljesítényű, bár tesztek pontjai alapján még gyengébb is, ezt a laptopot nem fogod gamer gépként használni.


[link]

2011. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De valami gta sa vagy hasonló futna rajta nem?
2011. okt. 2. 00:13
 6/8 A kérdező kommentje:

Talán ez a gép? [link]


Még ez igen gyengébb is

2011. okt. 2. 00:15
 7/8 anonim ***** válasza:
hallod sztem tutna lebutítva a gtaiv mert elég komoly videó kártyád van és a gtaiv már 1gb ramnál eléh jól fut (tapasztalatból mondom :)
2011. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1GB ram win7 mellett akárhogy butítod kevés lesz, szintén tapasztalat, bár ezekbe 2 van szal király.


San Andreas menne, az nem mai játék, én azt mondom hogy nagyon lebutítva az összes cod-ot vinné.

need for speedekből a régebbi részeket

fps-ből elég sok menne rajta, mafia 2-őt pont nem próbáltam.

Stalkerek összes részét vinné sztem.

Bulletstorm low-on.


Ezek alapján talán be tudod lőni mi menne meg mi nem.

2011. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!