Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud irni csalo programot?

Mirko159 kérdése:

Valaki tud irni csalo programot?

Figyelt kérdés
valaki tud irni csalo vagy köm programot a Gates of Andaron hoz mert kellene egy 90lv-s kari de ne ojan legyen hogy virus
2011. okt. 1. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Hello!


Anno én is gondolkoztam ilyen programon,de max ha egy működő bot progit találsz,ami farmol,fejlődik helyetted,bár ha esetleg nem ilyen hülye kérdésekkel bombáznád a népet,hanem elmennél fejlődni,akkor nem hogy pár hónap alatt meg lenne a 90-es kari,de még szépen fel is tudnád öltöztetni...

(nekem is van 90-es karim és soha nem csaltam a játékban...)

2011. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megnézhetem utánna te megváltoztathatod a jelszavat
2011. okt. 2. 08:11
 3/7 A kérdező kommentje:
ja nekem 22lv-s papom van hogy legyen tobb élete mert vannak kiknek tobbvan
2011. okt. 2. 08:12
 4/7 anonim ***** válasza:
oan értelmesen irsz..."valaki tud irni csalo vagy köm programot a Gates of Andaronhoz mert kellene egy 90lv-s kari de ne ojan legyen hogy virus" xDD ennek az egésznek semmi értelme.... most lefordítom neked magyarra: Valaki tud működő hack-et vagy kémprogramot ga.-hoz? ez rövidebb is meg értelmesebb is ....xDD
2011. okt. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
am meg az ien xarok tele vannak mindenféle hack-elleni retkekkel....
2011. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
szal nem is érdemes próbálni hackelni mert úgyis kiszúrnak, ha meg olyat szedsz le akk tönkre baxa géped...
2011. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ahogy első írta, botok azok vannak de 1 idő múltán azokat is kiszúrják... ahelyett h hacket keresel menj fejlődni. lehet h már rég 90-es lennél
2011. okt. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!