Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a Star Wars:Jedi...

Letöltöttem a Star Wars:Jedi Knight:Jedi Academy játékot de 2 iso fájl van (cd 1 cd 2) és amikor be mountolom az elsőt és kéri a másikat azt is bemountolom de nem érzékeli. Hogy kell megcsinálni hogy működjön?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 21:24
 1/3 anonim válasza:

Az első helyére mountold a másodikat, ha ez nem oldja meg akkor töltsd le máshonnan mert valószínűleg hibás a fájl.



Amúgy jó játékot hozzá nagyon ott van a toppon a mozgáskultúrája a többi SW játékhoz képest :D

2011. okt. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hejj ***** válasza:
hello, nekem is ez a bajom!! most telepítem, és 49%nál kéri a második cd-t, és kijön ablak, h browse(tallózás) de ott bármire kattintok nem jó. te mit csináltál, hogyan nyitottad meg? mert én már a cd2 kicsamoglásán túl vagyok és ott se találja, vagy az 1. cdn? kell? mit csináltál?
2012. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MorbiDOG2 válasza:
Én kiírtam 2 cd-re és utánn betettem az 1.-t 49%-nál a 2.-at kéri betettem és amit alapból felhoz azt úgy hagyogy rá katt hogy ok és már folytatja is a telepítést és télleg rohadt jó :)
2013. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!