Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3 telepítési hiba?

The Sims 3 telepítési hiba?

Figyelt kérdés

betelepitettem a gépembe a játékot ment egy darabig meg stb csak aztán frissítettem amit nem lett volna szabad :S és most újra akarom installálni és ezt irja ki:


A telepítő észlelte hogy a The Sims 3 .00.632 verziója már telepítve van. A telepítő a The Sims 3 (1.0.615) egy korábbi verzióját telepíti. Mielőtt telepíti ezt a verziót, el kell távolítania a korábbi verziót.


én próbáltam kiszedni a gépemből de ezek szerint nem rendesen :S és nemtudom hogy kell ha valaki segítene nagyoon megköszönném ^^


2011. okt. 7. 06:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a válaszom jó-e de én erre azt ismerem, hogyha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor húzd újra a gépet, a vinyóról mindent törölj le és akkor biztos lesz. Szerintem van más megoldás is, én ezt tudom csak.

Ha segítettem zöld kéz!

2012. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!