Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen fajta xboxot vegyek?

Milyen fajta xboxot vegyek?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy xbox ot de nem tudom hogy milyet valaki tudna segíteni csak játszani kellene
2011. okt. 7. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak játszani kellene? Ezt hogy érted, mire akarsz még használni egy konzolt? Egyébiránt 250gb-os slimet vegyél, az éri meg a legjobban.
2011. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Trollololo ***** válasza:

250 gb slimet :D én is majd most fogok venni, szintén megkérdeztem :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__2213798-x..

2011. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mentésekre szerintem elég a 4GB-os is , de ha olcsóbban meg akarod úszni akkor vannak újabb Fehér színű gépek is .

De én egy Slim-et vagy egy újabb Arcade-ot ajánlok

2011. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
atttól függ mennyi pénzed van... mert kell hozzá még flash (ha van eszed) + majd dvd, egy normális tv vagy monitor (hogy élvezd is amit az gép nyújtani tud) estelge még kontorller, hdmi kábel stb... szal ha nincs sok pénzed akkor egy olcsóbbat vegyél
2011. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Trollololo ***** válasza:
flasheltetni pont hogy hülyeség.. cask akkor nem ha nem akarsz liveon jáccani
2011. okt. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat szerintem slim-et veszek
2011. okt. 8. 17:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van eszed, akkor nem flashelsz, hanem élvezed a live-ot, amit elég nehéz elmagyarázni, ha nem tapasztaltad. Flashelni akkor kell, ha csóró vagy, vagy sajnálod a pénzt a saját szórakozásodra.
2011. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

bocsi de én se vagyok csóró pedig flasheltem a boxom...

csak nem akarok kidobni 15ezreket csak úgy játékokra mert azért nekem az egy picit túl nagy luxus lenne + még 10ezer a live

nekem annyit nem ér a multi része én annélkül is elszórakozok

de ha a kérdező nem sajnálja rá a pénzt akkor állok elébe

2011. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ma 20:31-es nem vagyunk csórók hanem nem mindenkinek van pénze több 10000forintos játékokra
2011. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem én, ezért írtam, hogy VAGY csóró VAGY sajnáljátok a pénzt rá. Miért kell állandóan magukra venni az embereknek a legrosszabbat?
2011. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!