Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történhetett Minecraftban?

Mi történhetett Minecraftban?

Figyelt kérdés
A területen,ahol lerakott,rengeteg szörny volt esténként,ezért elmentem a másik szigetre.Most,amikor visszamentem,alig volt szörny.Mi történhetett?Visszaköltözzek az előző szigetre?Vagy akkor megint rengeteg szörny fog lenni?
2011. okt. 8. 14:42
 1/2 anonim válasza:
Hát... A minecraft-ban a szörnyek az este elején spawn-olnak le a sötét helyekre. De a zombik meg a csontvázak, meg az enderman-ek elégnek reggel, a pókok semlegessé válnak, a creeper-ök, pedig maradnak szemét robbanó péniszek :D. Mindig más mennyiségben spawn-olnak a szörnyek, van, amikor sokan, van amikor kevesen. (bár ebben nem vagyok biztos) De, ha kivilágítod azt a helyet, ahol lakni akarsz, akkor oda nem fognak spawn-olni a szörnyek, de oda tudnak menni. Szerintem csinálj egy ágyat, és aludd át az éjszakát.
2011. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
de én nappal is láttam endermant
2012. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!