Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játék, ami hasonlít ezekre:...

Játék, ami hasonlít ezekre: Santa Claus in Trouble (Again) & Rosso Rabbit in Trouble?

Figyelt kérdés

Santa Claus in Trouble, Santa Claus in Trouble Again, Rosso Rabbit in Trouble.

Tudtok ezekhez hasonló játékot? Esetleg "Vmi más in Trouble"? Vagy arról vmi hír, hogy ezeknek nem lesz-e folytatása?



2011. okt. 8. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam kérdezni, nekem is megvan ez a 3 játék, és már unalmasak, de nagyon bejönnek. Én is várom a válaszokat!! :D
2011. dec. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
honnan birom letölteni a Rosso Rabbit in Trouble-t full verzióba?
2012. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző: [link]
2012. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: az csak a próbaverzió.
2012. aug. 11. 15:12
 5/7 A kérdező kommentje:

@ 06-06 20:22


Én is kerestem a Rossot, mert új gépem van és nem volt meg, én most innen töltöttem le:

http://deposit

files.com/files/di8m5mh3i


A telepítésnél vmi piszok nyelven jelenik meg, de átállíthatod angolra! Ez egy csomagolt fájl amúgy, 385 mb.

2012. aug. 11. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Alice Madness Returns. Hasonló platformos játék.
2012. dec. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az American McGee's Alice is ide tartozik, de az régebbi, és a grafikája sem olyan szép.
2012. dec. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!