Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen (metin2höz hasonló)...

Milyen (metin2höz hasonló) online játékok vannak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Na szóval, hogy tisztázzuk mivel a metin2 fos ezért amiket írok csak annyiban hasonlitanak hogy mmorpg-k

viszont sokkal jobb a játékélményük:

WoW,Lineage2, Rising Force Online,rift

2011. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

fizetősök:wow, lineage 2, aion, rift8van egy csomó de ezek a legjobbak)

ingyenesek:gates of andaron(ez igazábol nem olyan jó, de magyar)cabal online(ha sokat játszol vele akor nagyon jó, elején kicsit uncsi)mu online, guild wars(ez igazábol csak félig ingyenes, mert a játékot meg kell venni, de ahoz hogy játszhassál, nem kell fizetni havonta)kinght online, starcraft 2(ez is olyan mint az előző, csak ez metinre igazából nem nagyon hasonlít, mert ez fantasy stratégiai de sztem nogyon király)amm még va egy csomó

www.mmohut.com itt szinte az összes mmorpg fenn van, de nem csak azok vannk, hanem vannak stratégiai(rpg) meg vannak akció(fps) játékok, de mind internetes (online), és le kell őket tölteni(ne aggódj ez legális)és szerintem nincs is köztük fizetős!

menj az oldalra és keresgélj bátran! :)

remélem segítettem:)

2011. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 spacemonkey0620 válasza:
Gates of Andaron
2011. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Healer554 válasza:
Cabal Online,Wow Tauri,Aion, Enyi(:
2011. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 valaki234 válasza:
allods
2011. dec. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 noresz97 válasza:
King of Kings 3, Aion free to play
2012. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!