Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyi különbség van a ps3 és...

Mennyi különbség van a ps3 és az xbox 360 grafikája között multiplatform játékoknál?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok játék a Ps-en jó.Sok meg az Xboxon.Szóval mindig más.
2011. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyes, nagyjából ugyanaz. Ami van különbség, az nem igazán látható, legalábbis én nem látok különbségeket, nyilván a sok kocka egyből lát, de egészségére annak, aki azok véleményére ad. Egy-két játék van összesen, aminél tényleg szembeötlő a különbség az xbox javára.
2011. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Régen (3-4+ éve) nagyon erősen az xbox-on volt szebb a multiplatform, mert akkor a ps3 még nem igazán indult be.

Manapság kb ugyanaz, fejlesztők is egyre inkább szeretik a ps3-at, bár boxon talán még mindig vannak valamilyen előnyök.

2011. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De annyi különbség nincs, hogy ez miatt válassz konzolt.

Nézd meg melyik exkluzív játékai jönnek be jobban, meg egyéb dolgokat, és azt vedd.

2011. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó egyébként ps3 320 gb os slimem van :) de azért kíváncsi voltam :):)

2011. okt. 11. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:
PS3 a nyerő ! :) lehet hogy nincs nagy különbség a két konzol játékai között , de hardverileg az xbox nagyon gyengécske...
2011. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lol, hardverileg majdnem ugyanaz, csupán egy hajszálnyi különbség van, tovább kellene látni a procik számánál és nem ilyen felületes hülyeségekkel dobálódzni (hozzátenném mindkét konzolt szeretem, ez csupán technikai tény.
2011. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég ps3 fanboy vagyok (de azért nem az az elvakult hülyegyerek, csak jobban tetszik, szóval lehet nem a fanboy szót kéne használnom), de az tényleg hülyeség, hogy a box gyengébb hardverileg.

Pl. 2x annyi RAM és azt hiszem jobb VGA is van benne.

De azt nem értem, hogy hogy lehet, hogy ennek ellenére a PS3-ból ki tudnak sajtolni 3D-t, boxból meg nem, ennek majd utánajárok.

2011. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!