Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem túlzás a BF 3 ban h ilyen...

Nem túlzás a BF 3 ban h ilyen nagy a pálya?

Figyelt kérdés

Néztem online gamplayeket és 60 an voltak a szereveren de a gyerek egyel se találkozott :S

És nem tudni még h hány multis pálya lesz ?

Eddig 3 ról tudni,de amilyen nagyok nem lepődnék meg ha csak ez a 3 lenne


2011. okt. 12. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
bfbc2-ben is baszottnagy pályák vannak, pl heavy metal. mellesleg azért nagyobbak mert itt már lehet vadászgéppel is menni
2011. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel ez a játék már nem "rambós"játék hanem sunyulós így jó a nagy pálya.Én játszottam a BÉTA verzióval és az első Párizsi pálya az bejött.Sajnos a második pálya mire kijött addigra nem volt időm játszani vele,de szerintem az se volt gáz.És mint előttem is leírta a válaszoló itt már lehet majd vadászgéppel pusztítani és 2x vagy 3x több jármű lesz a játékban.
2011. okt. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát jobb mint a CoD Black Ops-ban azok a pici rusholós pályák(Nuketown)...nem tudsz menni 5 métert mert már dobnak eléd egy füst granyót meg vagy 3 gránátot + még az ellenséges helikopter aki csak darál...darál:S komolyan az már szerencsejáték hogy ki látja meg hamarabb egymást,meg kinek sebez nagyobbatt a stukkere.
2011. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látom itt nincsenek komoly BFesek. Játszottál egy régebbi BF-el? Pl. BF2.

Az igazi BF-ben ekkorák a pályák, BC2, meg ilyesmik csak kitérők. Most a DICE megígérte, hogy igazi BF-t kapunk, nagy mapokkal, sok járművel. Ez egy más stílus. Nem szemétségből, de ha nem tetszik, ne vedd meg. Ennyi.

2011. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Éééés tudni, hány map lesz. Összesen 9, plusz az extra "Back to Karkand" DLC 4 mapja.

Operation Firestorm

Operation Métro

Tehran Highway

Damavand Peak (ezt várom a legjobban)

"Itt egy radarállomásért folyik a harc, természetesen a külvilágtól alaposan elszigetelve, a havas hegycsúcsok között. Érdekesség, hogy a pálya két részből áll, és a két terület alaposan elkülönül egymástól, már ami a magasságot illeti: a térkép egyik fele ugyanis 500 méterrel magasabban fekszik, mint a másik, ezek után nem meglepő, hogy anno Base Jump kódnévvel készítették el a pályát. A két részt egy alagútrendszer köti össze, de természetesen kapunk repülőjárműveket, lefelé pedig bázisugrással is közlekedhetünk." És nem úgy van az 500 méter, hogy szépen lassan lehet felmenni. [link]

Grand Bazaar

Caspian Border

Seine Crossing

Noshahr Canals

Kharg Island

A Back to Karkandban:

Strike at Karkand

Wake Island

Gulf of Oman

Sharqi Peninsula

Ennyi.

2011. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát amit néztél, gondolom az a gyerek azt akarta elhitetni hogy megyényi pályák vannak

mert ha jó irányba menne 3-4 perc múlva biztosan találkozni valakivel..., még caspain border-en is

2012. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!