Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A dead island nevű játékban a...

A dead island nevű játékban a hoteles küldetés után nem tudok fegyvert venni, se felvenni, azt írja, nincs szabad slot. O. O?

Figyelt kérdés
Igaz, előtte elvesztettem a fegyvereket, csak a pia maradt, de utána még fel tudtam venni vmit, csak ugye elhasználódott és eldobta azt is. Most mi van? Azt várja el tőlem, hogy puszta ököllel nyomjam le az összes zombit vagy vmi nem frankó?
2011. okt. 13. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
esetleg nézd meg az inventory-t lehet hogy az van tele. az összeszedett dolgokat add el ami pl nem élettöltős. meg szerintem a fegyvereket is eladhatod ami már elhasználódott, hacsak nem sikeres küldetésre kaptad, mert azok általában elég jók szoktak lenni. azokat néha érdemes megjavítani.
2011. dec. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!