Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerveren 0 player help! Mit...

Szerveren 0 player help! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyitottam egy GTA SA-MP RP szervert és már kb 1 hónapos és nemjön ember játszani kb 4 en vagyunk szerverkereso.hu ra kiraktam meg még egy pár oldalra de semmi. Sos


15/F


2011. okt. 14. 07:04
 1/5 anonim válasza:
Miért játszana bárki is a szervereden?
2011. okt. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért mert kevesen vagytok, hívjál oda több ismerőst, rakj fel a szeróra scripteket, modokat, hogy jobb legyen, arra is van mód, hogy pályát szerkessz, így csinálhatsz deathmatchre arénákat vagy építhetsz újabb szigeteket városokat, , mi ezzel annak idelyén nagyon jól elszórakoztunk a szerverünkön, reklámozd a szervert, csinálj neki weboldalt
2011. okt. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah és mégvalami, csináljatok klánt is, legyen több admin, hogy mindig fent legyen valaki a szerveren, így le tudják bannolni a cheatereket, sajnos sok lúzer úgy próbál több embert szerezni a szerverére, hogy más szerverekre meg cheatelni és elüldözi onnan az embereket, találkoztam már ilyennel, és persze olyannal is aki az admin jogával visszaélt, pl volt olyan aki csak azért csatlakozott a klánba hogy admint kapjon, az admint felhasználva minigunnal ölte a népet, el is vettem töllé és még neki ált feljebb, az ilyeneket is jobb kiszűrni
2011. okt. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rp szeró valós játék és a bugokat kijavitottuk és fullos szeró :) csakhát no player van weblap www.darkdaysrpg.clanbazis.hu
2011. okt. 14. 07:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah meg csak admin engedélyezheti a reget 2 admin is van fent szinte mindig
2011. okt. 14. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!