Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha nem eredeti a Sims 3-om,...

Ha nem eredeti a Sims 3-om, akkor sose szabad frissíteni és kiegészítőket letölteni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Letöltöttem torrent oldalról, Razor-tól mert azt mondták az a jó. Tényleg jó volt meg minden ráadásul magyarul! De az első játék után felugrott az ablak hogy elérhető újabb frissítés, és persze miért ne - gondoltam, és le is töltöttem. Másnap amikor játszottam volna, akkor kiírta hogy Lemezhitelesítés hiba, vagy valami hasonló, és nem engedett tovább. Akkor letöröltem és újra felraktam, és akkor újra működött normálisan. Szóval nem szabad ilyenkor frissíteni mert akkor nem tudok játszani? És akkor kiegészítőket, letöltéseket sem tudok berakni?


Segítsetek lécci! Köszi!


2011. okt. 15. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Tilos letölteni mert elrontja az egész játékot. De már a Sims 3-at se kellett volna letölteni törtön...
2011. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy "törtön"? És miért nem lett volna szabad letölteni magát a játékot?
2011. okt. 15. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Tört azaz illegális. Egyszóval ha illegálisan töltesz le egy játékot olyan mintha elloptad volna a boltból.
2011. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Barbii1612 válasza:
Nem tudsz sajnos:s.Én is letöltöttem ncore-ról (leszáll az éj,háziállatok,Vár a színpad,világ körül meg még 1-2 volt a csomagban.)Nem lehet frissíteni.:\
2013. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Látom hogy már sokkal régebben lett írva és bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok de ha minden játékot megvennél amivel játszani akarsz akkor elfogyna az összes pénzed már ha normális játékot akarsz mert persze nem mindegyik drága de a jó játékok általába igen (főleg konzolra).
2015. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És én is ,Törten' töltöttem le... és miért ne szabadna? Oké "illegális" de még nem hallottam olyat hogy lecsuknának valakit azért mert letöltötte pl. a Sims 3-at. De ha arra célzol hogy nem fog jól működni akkor velem fura dolog történt mert nekem jól ment.
2015. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!