Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC-re adják ki a legtöbb...

PC-re adják ki a legtöbb játékokat vagy a konzolokra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából ugyan annyi, mivel a legtöbb játék multiplatform.
2011. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most konzolra többet adnak ki, mivel pár multiplatform játék is csak konzolokra jelenik meg, meg konzolok tele vannak exkluzívval.

Viszont PC az már régebb óta létezik, ezért PC-re összesen több játék van (meg ha nem csak AAA-s játékokat nézünk, akkor PC-n kb végtelen számú játék van)

2011. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha mindent figyelembe veszünk PC-re több játék jelenik meg,mert ott vannak az MMO játékok amik gyakorlatilag csak PC-re jelennek meg.És ott vannak a böngésző játékok amiket szintén csak PC-n lehet tolni mivel a konzolokon nincs böngésző,PS3-on volt de már azon sincs.És ott vannak az Indie és Arcade játékok amik túlnyomó többségét szintén csak PC-re adják ki.


Persze ha csak és kizárólag a nagy fejlesztő csapatok,nagy mérető több gigás,nagy címeit nézzük akkor a konzolok állnak jobban mivel több tucat cím van amit csak konzolra adnak ki.De szerintem az Indie és MMO játékok között van jó pár olyan cím amit azért érdemes megemlíteni és ezeknek a száma talán megközelíti a konzol exkluzív címek számát még ha nem is olyan híresek.


Szóval PC-re átlagban nézve szerintem több játék jön mint konzolra még ha a legtöbbet közülük kevesebben is várják,játszák,ismerik.

2011. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A francba, ps3-on mar nincs bongeszo?

Errol nekem nem szoltak, akkor most lepek is a gyakorikerdesekrol, mert epp ps3-on nezem.


Amugy a kerdest nem lenne rossz kicsit pontositani.

Csak a jelenlegi generaciot nezzuk?

Mert akkor PC-re egyertelmuen tobb van, de ha az osszes konzolt nezzuk, akkor valoszinuleg a konzol vezet (regi Nintendok, regi PS-ek, Dreamcast, stb, siman tobb jatek).

Ha meg a jelenlegi generaciot nezzuk, akkor csak az AAA-s jatekok szamitanak? Amik azert tobb gigasak, vagy beleszamitjuk a kisebb, kb flash-jateknak nevezheto jatekokat is, amik csak PC-re vannak?

2011. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden PC vagy konzol játék.és úgy gondoltam hogy most 2011-re kb. ha összeszámolnánk melyikre van több? de szerintem is PC-re
2011. okt. 15. 23:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lehet összeszámolni.

Első konzol 70-es évek elején jelent meg, szóval az sem ma volt.

És az utóbbi 10+ évben a konzolra több játék jött/jön ki, régebben nem tudom mi volt a helyzet.


De ha csak az AAA-s/retail játékokat nézzük, akkor valószínűleg a konzol vezet.

2011. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha belevesszük a böngészős játékokat, mmo-kat, akkor pc, mivel az egy nyílt platform, akárki csinálhat rá egy játékot, aki kicsit is ért hozzá. De ezeket nem számítva konzolra sokkal több "normális" játék jelenik meg. Red dead redemption, Castlevania lords of shadow, enslaved, ghost recon future soldier, jrpg-k, exkluzív címek, és ezeken gondolkodnom sem kellett, tudnám folytatni a sort, mert tényleg rengeteg jó játék nem jön pc-re.
2011. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!