Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 2 így működik?...

Mass Effect 2 így működik? (torrent)

Figyelt kérdés

*****


itt egy torrent link, de 2 dvd-re kéne kiirni. Akkor én most HDD nélkül nemis tudom játszani, vagy játszok az első dvd-vel, és majd ha kéri berakom a 2.-at, és tudom folytatni?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 15. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Letöltöd, kicsomagolod, kapsz 2db ISO fájlt, azaz 2DVD-i tartalmat, telepíted, első dvd, majd kéri a másodikat, mivel torrenten szedted le, ezért crackeled a játékot, és utána játszol vele...és nem fog a játék előtt, közben és után se DVD-t kérni, se az elsőt, se a másodikat.
2011. okt. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okéé, de nincsen HDD-m, nemtudom hova telepíteni...
2011. okt. 16. 08:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Aha, tehát az első meg se nézte a linket. Már én is elkezdtem írni, mintha PC-re lenne. 11 seeder elég kevés, máshonnan szedném.

Ha nincs HDD-d, akkor olyan egyszerű a dolog, mint ahogy leírtad. Kiírod (ha jól tudom, kétrétegű DVD-re), beteszed, nem telepítesz, és játék közben, ha majd odaérsz, kéri a második lemezt. Kicseréled, és mehet is a móka tovább.

2011. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
óóóóó....király köszi :D
2011. okt. 16. 15:40
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Nem kell kiírni sehova. Daemon Tools-szal, vagy más virtuális lemezmeghajtóval tudod használni. :)

2012. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!