Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ruletten online valaki kipróbá...

Ruletten online valaki kipróbálta már a fekete/piros játékot, a "ha nem az jön ki, duplázok és maradok ugyanazon a színen" szisztémát?

Figyelt kérdés
Én eddig csak játék módban. Van aki pénzen játszotta ezt a módszert?
2011. okt. 16. 17:19
 1/5 anonim válasza:
Ha szerencséd van bejön, de sokszor kidob a gép, és olyankor buktad az összes pénzt, amit abban a körben megjátszottál!
2011. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt, hogy kidob?
2011. okt. 18. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a minimum-maximum tét kellő korlátok közé van szorítva, akkor hosszú távon úgyis mindig a kaszinó nyer, ezért nem értem azt, hogy miért üldözik egyesek!
2011. nov. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez egy olyan stratégia, ami hosszútávon nem működik. Óvatosan kell vele bánni,de én már ezt nem használom, sokat buktam ezzel a módszerrel élesben.Rengeteg más stratégiát tudsz megtanulni,mint ahogyan én is. Sokat gyakorolni játék pénzben, és csak akkor kockáztatni, ha már úgy látod több,mint 50%-ban működik a dolog. Illetve lehet vásárolni programokat, melyek segítenek a tétrakásban és különböző stratégiákban.

Nálam is vannak napok ,amikor ugyanazt a stratégiát választom,mint amivel előtte nap nyertem,de már a játék elején elvesztettem kb 10-20%-ot. Ebben az esetben abba hagyom , átmegyek egy másik kaszinóba. Vagy később visszanézek és egy másik stratégiával próbálkozom.

Legalább 3-5 kaszinóban érdemes játszani, főleg olyanban ahol van élő is, és a rulett mellett kártyajátékkal is érdemes próbálkozni PL: blackjack. Én legalábbis így teszek. Mivel több helyen vagyok regisztrálva, ha egyiken látom a veszteség előjeleit ,megyek a másikba , valahol úgy is nyerek aznap.Ahol meg vesztettem 10-20%-ot majd holnap visszanyerem, ennyire egyszerű. Viszont a piros-fekete stratégiát inkább hagyd meg másoknak, tanulj meg más stratégiákat.

2012. jan. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tehát ha több pénzt teszel fel, egyszerűen kidob a gép? Ez benne a trükk?
2012. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!