Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki jatszik a league of legends...

Ki jatszik a league of legends jatekon?

Figyelt kérdés
Magyar playereket keresek,akikkel lehet "huzni az idot".Vagyis ha mar elegendo szintuek vagyunk akkor csak bossokat meg csak minionokat olni,hogy gyuljon az IP.
2011. okt. 18. 12:40
1 2
 11/18 anonim válasza:
HunDomcsi Nordic and east on vagyok amugy monster ölésért nme kapsz rpt..
2011. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nah a játék lényege a csapatjáték stratégia és a győzelem!! az accountodat lehet fejleszteni (runák,masteries) és 30 as szinttől ranked játékokon is részt lehet venni... tehát nem az a lényeg hogy a baron-t ütögesd mint más játékokba hanem az ellenséges nexux elpusztítása... és nem értem miért keresel arra játékosokat hogy fél perc alatt leverjétek a baront... majd rájössz nagyon össze kevered a játékot a wowwal a caballal esetleg metinnel.. teljesen más..
2011. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
de nem csak azt akarok olni ember,azzal jon be az xp meg a gold,s ha mar eleg goldom van,hogy vegyek jo fegyokat akkor mehet a kill
2011. dec. 11. 10:40
 14/18 anonim válasza:
és közben az ellenfél mit csinál? vár és néz téged?
2012. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
öcsi nem ebböl áll a játék... tök mind1 hogy vnnak-e jo cuccaid a következő matchnél eltünnek nem tudom hogy magyarázzam el neked.. majd rájössz
2012. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ha most megölöd a Baront, akkor kapsz 300 goldot és ez ugyanannyi mintha egy ellenséget ölnél meg.. Mire te felfejleszted magad jungelezéssel, addigra már mindenki más 2× erősebb lesz mint te vagy mert ők addigra már biztosan öltek enemyt, azaz mondjuk úgy hogy többször is megölték a Baront és te még mindig csak a kis szörnyeiddel vagy elfoglalva.. :D Hülyeség a jungelezés.. az kb olyan mint egy emberhiány.. 4v5. ;)
2012. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülyeség a junglezés!!!! nagyon kemény gankokat lehet tolni.. :) de most nem fogok magyarázni ... amiket irtam az imént... nem arrol szol a játék hogy 1 matchen öljetek baront stb... az csak 1 match vagy hogy fogalmazzak.. értitek nah..
2012. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Elég szar builded lehet tryndára ha 1-2 infinity kell :D abból 1 is elég.. nem fogja 2 ő kifejteni a hatását ... :DD
2012. jún. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!