Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha elfelejtettem a wow account...

Ha elfelejtettem a wow account jelszavam akkor hogy tudhatom meg?

Figyelt kérdés
az az igazság hogy már egy ideje nem wowoztam de most kezdtem egy új accountot barátommal és a régiről a pénzem szeretném átrakni.Mivel nemtudom már a jelszavam megpróbáltam (taurin vok regelve) jelszó emlékeztetővel, azt írja rosszul írom be a felhasználónevet vagy az e-mail-t de én abban a kettőben biztos vagyok. Valaki nemtud valami mególdást erre? :(
2011. okt. 18. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
tauritól ne várj sokat. hányadék az egész, a playerek többsége ritka nagy gyökér. amúgy akkor írj nekik mailt hogy mi a probléma, hátha segítenek. bár kétlem
2011. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért köszi!
2011. okt. 18. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy nem hányadék, és ritka nagy gyökerek meg mindenhol vannak. De elvileg ha beírsz e-mail címett v accountot, és kéred elküldi a jelszót a címre. Taurin próbáltál belépni, magán az oldalon. Ott meg tudnád változtatni a jelszót, hátha úgy működik.
2011. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem jó :S ha jelszóemlékeztetőt akarok küldeni azt írja hogy hibás e-mail vagy felhasználónév....
2011. okt. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!