Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW WotLK kezdő vagyok a...

WoW WotLK kezdő vagyok a induláson kéne segíteni pl. milyen karim legyen, milyen cuccot vegyek/nyomjak föl meg ilyenek. Légyszi aki tud segítsen ok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 18:22
 1/3 anonim válasza:
pl night elf druid . ferel talenton (talentokat lvl 10felett kapsz es feral combat ra talentolj) az olyan h pl medve formaba ölod a szornyeket . vagy fuu xD nehez ezt igy elmondani :) de h valami pontosabb kerdesed lenne akk nyugottan kerdezz ! :)
2011. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
google-->wow class guide esetleg wow guides, vagy ha már tudod a classod akkor pl wow druid guides
2011. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem ezt a kérdést hogy a kiindulásban meg ugy hogy pl. küldök egy e-mailt hogy jó fegyvert vettem-e satöbbi.Mert persze túl hosszú stazavkból állnának a szavak ha itt válaszolnátok :D de lécci aki tud továbbra is segítsen
2011. okt. 20. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!