Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem játszanak már SW...

Miért nem játszanak már SW jedi knight: jedi academy-vel?

Figyelt kérdés
Tudom hogy régi meg minden de én wowoztam codoztam CS-ztem és mégis még mindig a jka a kedvencem =) ... ha lenne időm egész nap játszanék :D
2011. okt. 20. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Májusban játszottam utoljára vele. Én is szerettem volt saját klánom néhány haverral szervert is béreltünk, pályát is szerkesztettünk már, szóval mi jókat baromkodtunk benne, a klánunk nem volt népszerű a nevünk elé sose tettük ki a rövidítését csak a szerveren volt kint. De ezeknek az időknek vége lett, egy testvérklánunk szerverére még jártam át időnként úgymond WAR-oknál támogatni őket de már az sem volt olyan jó aztán meguntam majd Májusba egyik haverom csinált otthon egy 5 férő helyes szervert ott elvoltunk azt ennyi.

Persze közben cdo2 re is áttértem már ott is voltam már klánba mint vezető meg minden aztán Lineage2 vel játszottam sokáig szabadfutóként csomó klánba hívtak a nevem miatt mert a codból és a JK ból ismert voltam de nem mentem bele semmibe. És azért nem játszok már mert nincs időm sokat dolgozok itthon is maszekolok plusz a házon is van mit melózni szóval ennyi. Meg már régi játék azóta már van egy másik generáció is akik már nem is ismerik ezt csak a wowot meg a legújabb codot.

2011. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy nem csinálnak még egy részt belőle, bár kitudja lehet egyszer talán mégis elkészítik.
2011. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én haveri társasságommal elég sokat toltunk különböző jk academy dm szervereken.


Mikor meguntuk a deathmatch-ezést felraktunk egy-két kiegészítést és a singleplayer pályákat multi-cooperative-ba toltuk.


Úgy is nagy buli, mert a singleplayer-es NPC-k a deathmatch-ben okosabb Ai-t használnak, nagyobb a kihívás, pontosabban lőnek.

És hiába vagyunk 4-en 5-en 8-trooper elég kemény kihívást jelent a lézerfegyókkal.


Persze annyi realisztikát direkt rakunk bele, hogy a kard a legkisebb érintésre is darabol, és a lövések is többet sebeznek.

Jah és megkoronázva, a jedi Academy-hez 90%-ban kompatibilisek a jedi outcast Pályák minimális script konfig kell csak hozzá!


nos mi így ütjük agyon az időt amikor tehetjük és kedvünk van kicsit SW jedi knight-al gamézni ;)

2011. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
... Régi szép idők :D
2011. okt. 20. 19:10
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok én is játszom a jk3-al és nicsncsenek kevesen.

sőt egyre többen játszanak rajta:)

2012. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!