Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol kapható varázs gyurma játék?

Hol kapható varázs gyurma játék?

Figyelt kérdés
Keresztlányom látott valami varázsgyurmát ami nyúlni is tud a disney chanelen.(reklámként) és olyat szeretne szülinapjára.hol tudok én olyat venni?és egyátalán hogy néz az ki?nehogy rosszat vegyek meg.köszi a segítséget
2011. okt. 21. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ink vegyél neki vibrátort!
2011. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyurmalinra gondolsz, itt van némi infó meg bolt:

[link]

2011. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az első válaszólonak üzenek hogy ennél bunkóbb nem is lehetne! a kérdést normálisan tettem fel és mit írtam gyerekről van szó!!!!vegyél te magadnak neked biztos nagyobb szükséged van rá.

a második válaszólonak meg köszönöm az információt!

2011. okt. 22. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Utoljára figyelmeztetem, hogy nem szabad másokat sértegetni, rasszista megjegyzéseket tenni. Tekintettel lehetne mások érzéseire, esetleg szexuális életére! Ha mégegyszer rajtakapom, hogy másokat sérteget "lebunkóz" figyelmeztetés nélküli tiltás jár! Kérem legalább egyszer olvassa el a szabályzatot!


üdv:Moderátor

2011. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!