Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja ezt a Sims 3?

Miért csinálja ezt a Sims 3?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Szóval ezek a beállítások vannak és a képeket is látszik hogy ez mit eredményez. Már mindent megpróbáltam....

Gép adatai:

13" MacBook Pro 2.3GHz modell:

Processzor: Dual-core Intel Core i5

1333MHz frontside bus

3MB shared L3 cache

Memória: 4GB (2*2GB SODIMM)

Merevlemez: 320GB

Grafikus kártya: Intel HD Graphics 3000 grafikus processzor 348MB DDR3 megosztott RAM-mal


2011. okt. 23. 16:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez most az alapértelmezett beállítás.
2011. okt. 23. 16:25
 2/7 anonim válasza:
Ez akkor szokott előfordulni, amikor nem eredeti a játékot. Gondolom torrentel csortad.
2011. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lehet hogy rosszat töltöttél le :/
2011. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemértek a macbookokhoz, szóval nem is tudom azokban hogyan van rakva a videókari, de szerinetm nézd meg, kicsit tisztítsd le. Próbáld meg ezt, szerintem a videókarival van a gond.
2011. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nem torrentről csórtam le, hanem amikor bejelentették hogy készítik a Sims 3at akkor előrendeltem és gyűjtői változatot rendeltem meg. Szóval teljesen 100%san eredeti. A Macbook prom vadonat új, 2 hónapja vettem. Tehát ahogy le is írtam jók az adatai tehát erősebb mint amit alapból kér a játék. A régi winfosomon ami már van 5 éves azon működik, a macbookon meg nem. Pedig még a cd is mac kompatibilis.
2011. nov. 2. 12:16
 6/7 A kérdező kommentje:

Mac OS X 10.5.7 Leopard vagy jobb

Intel Core Duo Processor

2 GB RAM

ATI X1600 vagy Nvidia 7300 GT 128 MB video RAM-mal, illetve Intel Integrated GMA X3100.

Legalább 6,1 GB szabad hely a merevlemezen, továbbá legalább 1 GB hely a felhasználói tartalmak és a mentett játékállások tárolására.

A játék nem futtatható PowerPC (G3/G4/G5) alapú Mac rendszereken, illetve a GMA 950 osztályú integrált videokártyákkal.


Ezek a rendszerkövetelmények, és nekem ez van: [link]

2012. márc. 10. 17:30
 7/7 A kérdező kommentje:
(most úgy néz ki hogy működik....)
2012. márc. 10. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!