Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Carmageddon 1 játékban az...

A Carmageddon 1 játékban az alap autón kívűl nem lehet mással játszani?

Figyelt kérdés
Mindig ugyanaz a kocsi van piros, vagy sárga színnel. Vagy a neten valahol le lehet tölteni hozzá új autókat, vagy pályákat?
2011. okt. 25. 01:00
 1/4 walholl ***** válasza:
Tudtommal lehetett benne a többiek kocsijával is menni.
2011. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Carmageddon 1-et sajnos úgy írták meg, hogy hozzáadni nem, csak lecserélni lehet a kocsikat és pályákat. :(


valóban a játékban nem minden kocsival lehet játszani. (hivatalossan!)


Én még régen, kaptam havertól egy olyan tőrt mentést, melybe az összes pálya és jármű ki választható.


Ha Privátba megírod az e-mailed szívesen elküldőm.



Egy lelkes programozó (XNA), elkezdte újra írni a Carmageddon 1 játék motorját, hogy a mostani gépeken is rendesen fusson. Pl: opengl és Physics alkalmazást is kihasználva.


"OpenC1" néven futott a projekt: [link]


Sajnos a most készülő új Carmageddon miatt, a hivatalos készítők megtiltották, hogy bármit is közzétegyen a további munkájáról.

Így 2010-ben abba a projekt frissítésének közzétételét.


Az utolsó blog bejegyzésében leírta!

Nem fogja abbahagyni!

Egyszerűen lecseréli a készítők által jogvédett textúrákat és modelleket, így téve ingyenessé a játékot.

Annyit még hozzá tett, hogy legközelebb akkor jelentkezik ha már kész van projekt.

2011. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajándékba kapod öket ha az alapot kifejleszted
2013. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xyasdd ***** válasza:
a mai napig pontosan én sem értem milyen feltétellel, de ha elintézed az egyikvesenytársad autóját, idönként meg is kapod azt. De fogalmam sincs mitöl, igy ha végigtolod lessz pár 3-4 darab kocsid az alap eaglen kivül. Amugy a splat packot nyomom most, és egészjol tudom értékelni hogy anno miket javitottak ki a sima 1 hez képest. Egyébként ugygondolom hogy magának az 1 nek és splatnak sokkal komolyabb a hangulata mint pl a 2 nek, a kettö olyan mint egy vicces rajzfilm. De persze tegyük hozzá hogy sokkal jobb pár dolog is pl pont hogy a verseny végén ha van elég lóvéd meg is tudod venni az általad elintézett kocsit
2019. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!