Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wowozok. Miért zavar egy...

Wowozok. Miért zavar egy csomó embert akit nem is ismerek? Miért hiszik, hogy nincs életem és/vagy bnőm? Összefügg a kettő?

Figyelt kérdés
Miben más az hogy napi 2 órát wowozik valaki vagy 2 órát a gyakorit böngészi és idióta válaszokat firkál olyan témába amihez nem is ért? Miért hiszi azt 1-2 ember, hogy attól hogy azt írja hogy szerezz ÉLETET/ÉLD AZ ÉLETET abbahagyom a játékot, amit mellesleg nagyon élvezek :D Miből gondolja hogy ha wowozok nincs életem? Aki ezt akarja nekem bebízonyítani írjon privibe :D Köszi a komoly válaszokat. (Lélektani válaszok is érdekelnek.) Félreértés ne legyen nem gúnyból írtam ki a kérdést :D
2011. okt. 25. 04:23
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Mire gondolsz, miközben ezt nézed?

http://www.youtube.com/watch?v=l99nfgols4E


Aki itt gyk-n válaszolgat, böngészget, az nem kötődik lelkileg, mint a függő játékosok.

2011. okt. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"Mire gondolsz, miközben ezt nézed? "


Vannak idióták WoWban is, mint a tükörben. Igen, lehet túlzásba is vinni, mint bármi mást. Egyébként szerintem te sosem játszottál wow-val: simán vissza lehet szerezni a kitörölt karaktereket...


"Aki itt gyk-n válaszolgat, böngészget, az nem kötődik lelkileg, mint a függő játékosok."

Ezt sosem lehet tudni. Nagy az isten állatkertje.

2011. okt. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Függőség mindenhez kialakulhat.


Mitől jobb egy alkoholista, mint egy függő wow-os?


És miben különbözik egy alkoholistától az, aki barátokkal időnként megiszik egy sört?


És miben különbözik az, akinek van élete, csak néha játszik (akár napi rendszerességgel, ahogy sört is sokan isznak napi rendszerességgel: mégsem alkoholisták), és miben más az, akinek az egész élete egy játékban van?


Egyszerűen idiótaság. Igen, vannak ebben is függő emberek. És vannak csokoládé, cukor, zöldség, fogyókúra, gyakorikérdés, photoshop, internet és kismilliárd mástól függő emberek.


Amíg lesznek a világban problémák, addig lesznek ezek elől menekülő emberek. Ennyi.


Az, hogy a Wow-ot többen utálják, csupán emberi primitivizmus.


Egy nem-wow-os. (Én Lineageztem évekig :P)

2011. okt. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amit szívesen csínálsz az már függőségnek számít? ha valaki állandóan böngészi ezt az oldalt az is függő, nem? van olyan ember aki minden kérdésre válaszol ha hülyeség ha nem. Szerintem csináld amit szeretsz anélkül hogy más kritikáji elvennék a kedvedet. (általánosan értem!)
2011. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én napi 12-16 órát wowoztam. Amikor már randikat mondtam le és inkább wowoztam mint hogy sörözni mennyek haverokkal, akkor azt mondtam elég s egyik napról a másikra nem játszottam. Szépen letöröltem s mikor rátört, hogy de wowoznék egyet tudtam, hogy úgy is lusta vagyok felrakni újra, mert vagy fél napot elvesz...
2011. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én 4 évig wowoztam és csak azért hagytam abba mert beleuntam kicsit.

Sose lettem tőle függő. Azért játszottam mert élveztem a játékot és a társaságot.


Én rengeteg olyan játékost/embert ismertem meg aki család mellett wowozott vagy fiatal sportolókat, lányokat, nőket és lehetne még sorolni. De nagyon kevés tényleg függővel találkoztam.

Pedig egy elég népszerű szerveren játszottam, ahol főként magyarok voltak.


Rengetegen vannak akik csak törtön játszottak (ami mellesleg meg se közelíti az eredeti wowot játékélményben) és ezért abból indulnak ki, hogy csak tizenéves bunkó p*csök játszanak wowot. És persze ez az a korosztály is amelyik akármennyit is képes, tud gép előtt ülni.

2011. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!