Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a yo-yo csapágyát ételolajj...

Ha a yo-yo csapágyát ételolajjal megolajoznom, attól akkor ne lesz baja?

Figyelt kérdés

840Ft-os XTREME HUNGYARY van ráírva az egyik oldaálra a másik oldalára meg ez:HUNGAROSPA HAJDÚSZOBOSZLÓ WWW.HUNGAROSPA.HU


Meg az, hogy ORIGINAL GLOBAN YOYO ww.globalyoyo.com


és két darab w-vel van írva! Van benne egy csapágy, ami már szerintem egy kicsit el van kopva, mert szerintem nem pörög olyan sokáig! Alapból sem ment olyan sokáig! És ha ételolajjal megkenném? Úgyértem, hogy egy icipici cseppet nyomok az újjamra azt szétkenem az ujjamon, és így egy kicsit megfogni a csapágyta, hogy olajos legyen! Nem árt ez neki? Hallottam, yo-yo olajról is, de az egyik osztálytársam azt mondta, hogy nem ó, mert tönkreteszi a csapágyat, meg utána 2-3 naponként csak olajozni kéne a yo-yo olajjal! Én ezzel az ételolajjal nem azt akarom elérni, hogy úgy pörögjön, mint egy 5,000ft-os yo-yo, hanem csak azt, hogy egy picit jobban pörögjön! És ez a kérdés azért merülzt fel bennem, a mert a LEGO rendőrségi helikopternek a fő proppellerje nem forgott rendesen, hanem csak rázkodot, akkor is, ha lassan pörgettük meg! Éppen vacsorára, valami olajos, zsíros olt a kaja, így a kezem is olyan, volt, leszedtem a propellert, és azt a helyet ajol forog, jól megkentem az olajos kezemmel(nagyon kicsi olaj volt rajta) És sokkal jobban pörgött! És ezért merült fel bennem ez a kérdés, hogy a yo-yo-nál lehet-e ezt csinálni!


2011. okt. 25. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Étolaj nem jó, ragadós valami műszerolajjal vagy gépzsirral kend be
2011. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!