Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA12 (eredeti) - Hogyan...

X-gam3R kérdése:

FIFA12 (eredeti) - Hogyan tudom beszerezni a magyar kommentárt?

Figyelt kérdés

Hivatalosan a FIFA12 ugyebár magyar kommentárral jelent meg. Nekem meg van eredetibe (előrendelésből) de a kommentár angol. Gondoltam arra, hogy a program, amivel fel kellett telepíteni, az Origin, ott kéne valamilyen frissítést letölteni a játékhoz, aztán magyar lesz (a felirat az magyar) de azt írja ki hogy a FIFA12 naprakész, és nem kell frissítés. Amikor a telepítést elindítottam, akkor kiválasztottam a magyar nyelvet, és ki is írta hogy nyelvi frissítésre van szükség.

Esetleg ha újratelepítem a játékot, akkor megoldódna?


Előre is köszi


2011. okt. 26. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem igen, de nem vagyok benne bisztos. Nekem is voltak ilyen problemaim a Fifa 11-el. A 11-nel amikor frissited akkor a servernel a magyarzaszlot kell benyomni.

A baj csak az volt hogy nekem nem jelent meg magyar zaszlo. (kerlek jelold hasznosnak a valaszom ;) )

2011. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Innen letöltheted:

[link]


Csak hun_hu.big és a hun_hu.bh fájl kell.

Ha letöltötted másold be a játék főkönyvtárába (FIFA 12/Game)

2011. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez sokat segített :)
2011. nov. 5. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Probléma: Nekem nem eredetivel nem megy. Amikor a játékot indítom, kiválasztom milyen nyelv legyen, és útána a "Fifa név és OLP embléma..." szöveg jön ki, és nem megy tovább :D

Segítség?

2012. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

minek akarsz magyar kommentátort sztem 1 rakás fos amit hajdú b, és faragó richárd csinál de ezz zaz egyéni véleményem, sokkal jobb az angol.

nekem meg az a problémám hogy csak magyar nyelv van Xbox-on a fifába :(

2012. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!